Sorry, no posts matched your criteria.

Jonida Vokshi zbulon detaje të reja nga “BBVIP Kosova”/ A do të jetë edhe Elvana Gjata?

Ditën e hënë (5 dhjetor) do të nisë spektakli i shumëpritur “Big Brother Vip Kosova”.

Pas gati 6 muajsh që nga lajmërimi për versionin kosovar të realit-show, duket se gjithçka është gati për të mirëpritur banorët e famshëm të kësaj shtëpie.

Mirëpo ka ende shumë gjëra pa u zbuluar nga spektakli madh. Deri më tani faqja zyrtare e “Big Brother Vip Kosova” ka dhënë disa ndihma për publikun, duke zbuluar detaje nga konkurrentët, natyrisht pa zbuluar emrat e tyre.

Jonida Vokshi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe nga pyetjet që i drejtuan moderatores, të shumta ishin ato rreth “BBVIPKosova”.

Një ndjekës e ka pyetur prezantuesen se në cilat ditë  të javës do të jepen netët ‘live’.

“2 herë në javë, kaq mund t’ju them”- është përgjigjur Jonida pa zbuluar asnjë detaj më shumë.

“Sa banorë do të jenë në fillim apo 14 si gjithmonë? Po gjatë muajve do ketë banorë të rinj?”- e pyeti një tjetër ndërsa moderatorja është përgjigjur: “14 si fillim, pastaj do të ketë surpriza pa ndal”.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com