Sorry, no posts matched your criteria.

Dalin fotot e papublikuara të Georgina Rodriguez gjatë adoleshencës, ja si dukej ajo

Georgina Rodriguez është gjithnjë në qendër. Së fundmi, disa foto nga adoleshenca e saj janë publikuar në rrjet dhe po bëjnë namin kudo.

Fotot janë shkrepur vite më parë, kur Georgina ishte një njeri mjaft i thjeshtë dhe ende nuk ishte njohur me Cristiano Ronaldon.

Në fakt, ndryshime ka në pamjen dhe trupin e saj, ku Georgina ka qenë më e hollë dhe më fëminore në fytyrë.

Për më tepër, shikoni vetë fotot.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com