Sorry, no posts matched your criteria.

trending

Nymar Jr njëri nga futbollistët më të mirë në botë por edhe më të pëlqyerit nga femrat.  Bëhet fjalë për Neymar Jr, i cili njihet edhe për pamjen e tij fizike dhe atmosferën që krijon kudo që paraqitet.  Por ditëve të fundi tai ka zhgënjyer fansat e tij sidomos ato femra.   Para se të kthehet në Paris për t’iu bashkuar shokëve të tij të PSG, ai po shijon disa ditë në Ibiza. Si duket sulmuesi ka shtuar goxha në peshë duke mos patur fizikun e para disa muajve.  Kaq ka mjaftuar që të bëhet meme në rrjetet sociale dhe të marrë kritika nga fansat e jo vetëm.  Disa prej tyre e krahasojnë me Messin, i cili është 5 vite më i madh se ai dhe ka fizik për tu admiruar.  Të tjerë kanë fotoshopuar fotot duke shkruar: “Kur shkon me pushime, por nuk duhet të tejkalosh me ushqimet dhe pijet. Neymar, qetësohu”. 

Dafina Zeqiri Dj Geek po shijojnë pushimet e tyre të para për këtë sezon. Çifti ndodhet në Turqi ku dhe shpesh postojnë foto dhe

Festat e Nëntorit janë padyshim një moment reflektimi dhe krenarie për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen. Që ditën e djeshme, të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë uruar me fjalët më të ndjera për Pavarësinë e

Më poshtë do të gjeni horoskopin për datën 25 Prill 2021 Dashi Në sjelljen tuaj do të vihen re shenja arrogance. Edhe nëse keni arsye për

Muaji shtator sjell gjithmonë energji të veçantë, forcon intuitën, ngadalë na kthen në realitet pas ëndrrave dhe fantazive të verës, por gjithashtu nxjerr frymën

Kastro Zizo ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin "Ditë pas Dite", ku përpos të rejave profesionale ka rrëfyer një pjesë të vështirë

Lidhu Gruaja Global .. futu në Lobi

NGJARJE TË ARDHSHME

March

April 2024

May
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
Events for April

1st

No Events
Events for April

2nd

No Events
Events for April

3rd

No Events
Events for April

4th

No Events
Events for April

5th

No Events
Events for April

6th

No Events
Events for April

7th

No Events
Events for April

8th

No Events
Events for April

9th

No Events
Events for April

10th

No Events
Events for April

11th

No Events
Events for April

12th

No Events
Events for April

13th

No Events
Events for April

14th

No Events
Events for April

15th

No Events
Events for April

16th

No Events
Events for April

17th

No Events
Events for April

18th

No Events
Events for April

19th

No Events
Events for April

20th

No Events
Events for April

21st

No Events
Events for April

22nd

No Events
Events for April

23rd

No Events
Events for April

24th

No Events
Events for April

25th

No Events
Events for April

26th

No Events
Events for April

27th

No Events
Events for April

28th

No Events
Events for April

29th

No Events
Events for April

30th

No Events

NGJARJET E FITUAR

Global Woman Club, komuniteti në rritje më i shpejtë i rrjeteve globale për gratë në biznes, po mban të pestën vjetore Global Summit Summit 2023 në London UK. Bashkohuni me ne në 15 dhe 16 July, për një ngjarje unike, me një varg folësish të shquar që ndezin një shteg të

Nëse jeni pronar biznesi, autor, trajner, mentor, konsulent, trainer, praktikues, kontabilist, pronar i dyqaneve me pakicë, projektuesi grafik, ose thjesht keni një ide për të filluar sipërmarrjen tuaj të biznesit, ose mbase doni të merrni njohuritë tuaja dhe ta ndani atë me botën - atëherë ky program trajnimi online është

Zbuloni Klubin Global të Grave

Zgjidhni qytetin tuaj dhe gjeni lajme lokale, postime në blog, ngjarje dhe punë

Holandë

SHBA

Britani e Madhe

Rumani

Qipro

Gjermani

Suedi

Shqipëri

Portugali

Spanjë

Belgjikë

Norvegji

Francë

Austri

Singapore

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com