Sorry, no posts matched your criteria.

Kush është ish-konkurrenti i “Përputhen” që ftoi në kërcim Alesia Bamin?

Almendi, ish-konkurrenti i “Përputhen” ka qenë i ftuar dje tek “E diell”, ku shpesh kanë qenë të ftuar ish-konkurrentë të tjerë, ndoshta për t’i dhënë një mundësi të ecin përpara në botën e televizionit.

Almendit i dhanë mundesinë të shprehi një dëshirë dhe ai pa hezituar fare kërkoi një kërcim me Alesian.

“Meqë dola beqar nga emisioni dhe Alesia po ashtu është beqare dhe meqë të dy pëlqejmë kërcimin, do të doja një kërcim me të. Kam ardhur me vetëbesim të plotë”, i tha Almendi

Albërije Hadërgjonaj,e cila ishte e ftuar dhe ajo në “E diell” replikoi duke i thënë:

“Ti more djalë nuk di çfarë do. Që të kuptosh jetën, duhet të dish çfarë kërkon në jetë. Ti kalon nga dega në degë, erdhe këtë për një kërcim me mua dhe shkon i thua Alesias”.

POST A COMMENT