Sorry, no posts matched your criteria.

Kristina Baki bëhet nënë për herë të parë

Modelja e njohur Kristina Baki është bërë nënë për herë të parë.

Sipas Kryefjala.com modelja ka sjellë në jetë një vajzë.

Ajo ka qenë aktive gjatë shtatzënisë dhe ka postuar shpeshherë në rrjete sociale duke treguar barkun e rrumbullakosur dhe babyshower-in që mbajti pak para lindjes.

Ende nuk ka një lajm zyrtar prej saj por me siguri po shijon momentet e para me vogelushen e saj.

POST A COMMENT