Sorry, no posts matched your criteria.

Kledi i Big Brother në një lidhje me këngëtaren shqiptare?

Kledi Hysa u bë një personazh mjaft i dashur për publikun gjatë eksperiencës në “Big Brother Vip” e publiku shqiptar ka patur interes mbi jetën e tij personale.

Kledi është ndarë nga modelja me të cilën ishte lidhur përpara se të hynte në Big Brother dhe thuhet se tashmë ai është në një lidhje të re.

Kryefjala.com raporton se këngëtarja Evi Reçi dhe ish-banori i “Big Brother VIP Albania”, Kledi Hysa janë në një lidhje dashurie.

Jo vetëm kaq por ata kanë publikuar foto të ndryshme në Instagram, ku po t’i vini re me vëmendje, ata kanë pozuar në vende të njëjta.

POST A COMMENT