Sorry, no posts matched your criteria.

Pas shpullës së famshme në “Oscar”, Will Smith shfaqet në publik me Jada Pinkett

Will Smith dhe Jada Pinkett u shfaqën së bashku teksa dolën në publik për herë të parë që nga shuplaka e Oscars. Çifti u pa duke u larguar nga Nobu në Malibu të shtunën pasdite. Will ishte përpara Jadës i veshur me një veshje casual dhe një kapele.

Në foto dukej sikur ajo i kishte kapur dorën bashkëshortit të saj por pas inspektimit më të afërt, mund të shihni se ajo e ka kapur atë nga rrobat e tij dhe e ka lënë atë ta udhëzojë për në makinën e tyre.

Përfundimisht, ata hipën në automjetin e tyre dhe u larguan së bashku në sediljen e shoferit. Megjithatë, përpara kësaj, Will në fakt i dha një shenjë paqeje një spektatori që thirri emrin e tij. Pra, po … duket se ai po mban një humor të mirë.

Do t’ju kujtohet… Will shpjegoi veprimet e tij atë natë, duke thënë se rrotullimi i syve të Jada nuk e ndezi atë dhe nuk e shtyu atë të sulmonte skenën duket sikur ishte krijuar një tension midis Smiths dhe Chris Rock që çoi në atë çfarë ndodhi plus disa trauma të brendshme që Will ka nga e kaluara e tij.

Ai tha se donte të fliste me Chris, por vuri në dukje se CR nuk e ka ka pranuar dhe mund të mos jetë në plan afatgjatë. Ndërkohë, Will po bën një lëvizje me jetën e tij ashtu si edhe Jada. Sidoqoftë, mos prisni ta shihni atë në ndonjë shfaqje çmimesh në të ardhmen e afërt.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com