Sorry, no posts matched your criteria.

Jennifer Lopez takim sekret me Rita Orën, çfarë u diskutua

Jennifer Lopez dhe Rita Ora janë takuar në Los Anxhelos. The sun raporton se takimi i tyre u zhvillua në datën 11 qershor në “Soho House”. Mesa duket ky takim ishte në fshehtësi të plotë, çfarë mund të paralajmërojë një bashkëpunim mes dy divave botërore.

Megjithatë në media ka qarkulluar edhe idea e një filmi së bashku. Mbetet për t’u parë se çfarë po kurdisin Rita dhe Jennifer, por natyrisht e dimë që rezultati do të jetë një sukses i padiskutueshëm.  

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com