Sorry, no posts matched your criteria.

Sondazhi/ 3 në 10 gra italiane tradhëtojnë kur burrat e tyre shohin Kombëtaren

Ndërsa Italia luante finalen e tetë të Euro2020 kundër Austrisë, e luajtur në Wembley të Shtunën e 26 Qershorit, një sondazh i Gleeden, sit i njohur për takime jashtëmartesore, një nga të preferuarat e grave që kërkojnë aventura, e zbeh entuziazmin e burrave.

Miliona burra janë të mbërthyer para TV për të brohoritur ekipin kombëtar të Mancini, ndërsa portali në internet ka parë + 46% të regjistrimeve të femrave dhe + 87%, krahasuar me javët e mëparshme.

Sipas një sondazhi të nisur në portal nga 10 deri më 16 qershor 2021, në fakt, 32% e grave italiane të regjistruara në Gleeden thanë se dëshironin të përfitonin nga ndeshjet e Italisë për të kaluar disa orë në shoqërinë e të dashurit të tyre.

Gratë italiane synojnë të përfitojnë nga çdo minutë avantazhi që ngjarja e shumëpritur e futbollit mund t’u ofrojë atyre si një justifikim për të parë njëra-tjetrën. Për më tepër, gjatë Itali-Turqi dhe Itali-Zvicër në 11 dhe 16 Qershor, pothuajse 8 në 10 gra thanë se lidheshin më shpesh në Gleeden, duke përfituar nga partneri i shpërqendruar për të bërë njohje të reja: ndeshjet në fakt ishin sinonim i majave. e lidhjeve femra në faqen e internetit të Gleeden, e cila regjistroi mbi 350,000 gra të lidhura gjatë 90 minutave të lojës.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com