Sorry, no posts matched your criteria.

Ja për cilin profesion Arbana Osmani do të linte prezantimin!

Që Arbana Osmani është një nga moderatoret më të mira në vendin tonë, kjo s’ka vend për dyshime, për këtë mjafton të shohim vetëm punën në Big Brother, pa llogaritur vitet e eksperiencës në ekran me programe të ndryshme.

Megjithatë është një tjetër profesion për të cilin ajo do e linte prezantimin dhe nuk bëhet fjalë për diçka që ka të bëjë me gatimin apo ushqimin.

Së fundmi, ajo ka publikuar një Instastory, ku në fakt tregon “reels”-in e fundit që ka realizuar në rrjetin social dhe bashkangjitur shkruan: Do ta le prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejtë.

Pra bëhet fjalë për montazhin, duke qenë se në reels-in që ka publikuar ka bërë një montazh shumë të bukur nga pushimet e familjes së saj.

Mesa duket, moderatores i pëlqen shumë edhe puna që bëhet në “backstage” të programeve televizive dhe çka është më e rëndësishmja edhe nëse do të ndodhte vërtetë, sërish do të ishte një punë që do e bënte krah për krah me partnerin, Eduardin.  

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com