Sorry, no posts matched your criteria.

“Vogue” sjell në kopertinë Zonjën e Parë, Jill Biden

Në numrin e muajit gusht revista “Vogue” ka zgjedhur pikërisht Zonjën e Parë të SHBA. Jill Biden Biden zgjodhi të vishte një fustan më lule nga Oscar De la Renta për foton e kopertinës dhe pozoi në ballkonin Truman të Shtëpisë së Bardhë.

Në intervistën e saj Jill Biden flet për jetën në Shtëpinë e Bardhë, udhëtimet e saj si Zonja e Parë dhe për martesën me Joe Biden. Gjithashtu ajo ka folur dhe për stilin e saj të veshjes, e cila është diskutuar shumë herë, madje të shoqëruar dhe me komente negative: kjo ka të bëjë me paraqitjen e Jill Biden me geta të zeza. Revista pritet të dalë në treg së shpejti.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com