Sorry, no posts matched your criteria.

Elvana Gjata në Kosovë, takim me Vjosa Osmanin

Elvana Gjata ka zhvilluar një takim me presindenten e Kosovës, Vjosa Osmani. Fotot i ka publikuar vetë këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram, ku ashtu si shihet, këngëtarja i ka dhuruar edhe albumin e saj të fundit, “Çelu”.

Duket se biseda mes dy femrave është vërtitur rreth artit dhe muzikës si dhe projekteve të së ardhmes.   “E lumtur për pritjen dhe bisedën e ëmbël për muzikën e artin, të ardhmen dhe shpresën për ditë më të bukura për të gjithë shqiptarët,“- shkruan këngëtarja krahas fotove.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com