Sorry, no posts matched your criteria.

U kritikua se puthi djalin në buzë, Almeda Abazi ka përgjigjen për ndjekësen

Almeda Abazi, bukuroshja shqiptare që jeton në Turqi, ka treguar marrëdhënien e veçantë me djalin e saj Efehan, duke ndarë shpesh momente me të nga përditshmëria.

Mirëpo, një foto të publikuar së fundmi në llogarinë e saj të “Instagram”, teksa shfaqet duke puthur në buzë të birin ka ngjallur shumë debate në rrjet, duke vënë në diskutim veprimin e modeles, nëse është i duhur apo jo.

Një nga ndjekëset e Almedëz e ka kritikuar këtë veprim dhe Almeda i është përgjigjur:“A mësim të mirë po ju jepni këtyre fëmijëve bre, bravo ju qoftë juve nonave moderne tash. Spo ku ki me e puth veç në gojë a? Turp” , shkruan ajo.“Hë se ty po të prisja mi Arjanita të na mësosh pak si të bëhemi mami” , iu përgjigj Arbenita.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com