Sorry, no posts matched your criteria.

Tea flet për të dashurin e ri: U njohëm në një festë, është shumë…

Tea Trifoni ka qenë një ndër ish-konkurrente më të komentuara  pas përfundimit të emisionin “Përputhen”.

Ndonëse doli e përputhur me Andin Shehin, e vërteta e saj ishte se Tea kishte filluar një lidhje dashurie me një tjetër ish-konkurrent, Beart Trifonin. Megjithatë edhe lidhja e tyre e dashurisë nuk zgjati për shumë kohë, dhe së fundmi ajo ka rrëfyer se pas ndarjes nga Bearti tashmë ajo është në një tjetër lidhje dashurie.

Ajo ka thënë se e ka gjetur veten papritmas e zhytur në pëlqim ndaj një djali që e ka njohur rastësisht dhe djali ishte nga Fieri, shok me Fation Kuqarin.

 “Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fatjonin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Isha duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky bandilli. Ishte shumë i ëmbël”,-deklaroi Tea për mediat.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com