Sorry, no posts matched your criteria.

Tayna i “vë flakën” plazhit, twerk përgjatë performacës

Tayna është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo preferohet së tepërmi nga ndjekësit, jo vetëm për këngët që shpejt kthehen në hite, por edhe pamjen e saj.

Së fundmi, reperja ka zhvilluar një koncert në një nga plazhet e Durrësit.

Bukuroshja brune jo vetëm që dhuroi spektakël me këngët e saj, por mori vëmendje duke bërë “twerk”. Sakaq, kujtojmë se reperja ka publikuar së fundmi dhe këngën e saj më të re, të titulluar “Ti harro”

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com