Sorry, no posts matched your criteria.

Si reagoi Beatrix kur pa se Donaldi me Borën ishin bashkë

Videoja e Donaldit me Borën në eventin e Valdrin Sahitit nuk i ka shpëtuar as Beatrix Ramosajt

Këngëtarja ka qenë duke darkuar me Antonela Berishën kur kanë parë videon nëpër portale. Këtë e ka treguar ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela Berisha, e ftuar në “Goca dhe Gra”. Antonela tha se Beatrix nuk ka bërë asnjë reagim dhe se kanë vazhduar normalisht darkën.

“Ishim për darkë dhe në një moment u kthyen njerëzit duke na parë. Dhe ne ishim “Çfarë ndodhi?”, pastaj pamë portalet po kaq, vazhduam darkën normalisht. Di të them që Trixa është super dhe po merret me disa projekte të reja, mua më duket super mirë”, tregoi Antonela duke shtuar se vajzat ndonjëherë u japin rēndësi atyre që nuk duhet.

POST A COMMENT