Sorry, no posts matched your criteria.

Rikthehet Tea/Mesa duket nuk po e përjeton mirë ndarjen me Beartin

Vetëm disa ditë me parë u bë i ditur lajmi se Tea dhe Bearti nuk janë më bashkë. Këtë lajm e ka konfirmuar i pari Bearti me anë të një postimi në Instagram.

“Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, shkruante Bearti.

E pyetur për ndarjen, Tea është shprehur për ndjekësit e saj në Instagram:


 “Po jemi ndarë, sigurisht për arsye të forta. Kam qenë më mirë dhe do të jem më mirë.”

Së fundmi, “Prive” ka zbuluar se arsyeja e ndarjes së dyshes ishin botëkuptimet e kundërta, përfshirë edhe mënyrën sesi duhet menaxhuar lidhja në një situatë ku privatësia ka qenë e pamundur.

Së fundmi, Tea mori vendimin e papritur duke u “larguar” nga Instagrami dhe çaktivizuar llogarinë e saj në këtë rrjet social duke mos dhënë asnjë njoftim për mijëra ndjekësit  e saj.

Por dje në darke, Tea e aktivizoi përsëri Instagramin e saj dhe postoi:

“Është “Okey” të ndjesh ndjenjat e tua”, është ky mesazhi që Tea ndau me fansat e saj në InstaStory.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com