Sorry, no posts matched your criteria.

Pas konfliktit Sindi bën paqe me Jasminën, ja çfarë deklarojnë dy vajzat

Pak ditë më parë, Jasmina e cilësoi Sindin si vajzën që vishej më keq në “Përputhen”.Sigurisht, deklarata e saj nuk u prit aspak mirë nga kjo e fundit, e cila nuk ia kurseu një përgjigje thumbuese.

Sindi publikoi një foto në rrjete sociale, duke treguar se fustanin që kishte veshur Jasmina atë mbrëmje, ajo e kishte veshur që në dhjetor. Pas kësaj ngjarjeje, Sindi i ka habitur të gjithë, gjatë një bisede me percjellesit, ish-konkurrentja ka treguar se ajo dhe Jasmina janë pajtuar dhe janë shoqe me njëra-tjetrën.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com