Sorry, no posts matched your criteria.

Nuk njihet! Gigi Hadid shfaqet si asnjëherë më parë me pamje të re

Në një postim të ri në Instagram, Gigi Hadid ndau pamjen e saj të re me flokë të gjatë, të kuq bakri të ndezur me balluke të trasha dhe të hapura.

Në foto, modelja ka veshur një jelek të bardhë të prerë si sipër me pantallona të bardha. Hidhini një sy vetë, më poshtë:

Pamja e Gigi Hadid është për një reklamë për bashkëpunimin me  H&M me stilistin Ib Kamara.

Koleksioni, i quajtur Innovation Circular Design Story, përmban dizajne festive të përshtatshme për sezonin e festave.

Innovation Circular Design Story nis në dyqane të zgjedhura të H&M në SHBA dhe në internet më 16 dhjetor.

Kamara shërbeu si drejtore kreative për linjën dhe Hadid po ndihmon për ta promovuar atë.

 “Nuk është domosdoshmërisht ajo që mendon kur mendon për materiale të qëndrueshme”, tha për Vogue Abigail Kammerzell, menaxhere e qëndrueshmërisë së H&M.

 “Këto koleksione janë me të vërtetë një festë e modës, argëtimit dhe gëzimit, dhe gjithashtu shfaqin potencialin e proceseve dhe pëlhurave të qëndrueshme..Duke ofruar dizajn të shkëlqyeshëm, ne jemi në gjendje të edukojmë blerësit tanë dhe të flasim me njerëzit që janë të interesuar për qëndrueshmërinë praktikat që janë pas pjesëve.”

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com