Sorry, no posts matched your criteria.

“Dua të dal nga shtëpia tani”/ Fifit i bie të fikët live në spektakël, ja gjendja e saj!

Pas debatit që ka patur në BBBVIP përsa i përket marrëdhënies së Pajtimit me Sarën. Fifi ka vazhduar te jete shume e irrituar dhe shume e tensionuar nga kjo gjë.

Mbrëmjen e sotme Balina i ka thënë se ajo më tepër se çdo dashurinë do vëmendjen për veten e saj, e për më tepër ajo ka patur sulme nga njerëzit brenda shtëpisë që shprehen se Fifi ndërhyn shumë.

”Dua të dal nga shtëpia tani”- ka thene Fifi dhe është përplasur në tokë. Banorët kanë bërtitur që i ka rënë të fiket dhe menjëherë kamerat janë hequr nga shtëpia dhe ka kaluar në publicitet. Mirëpo tani publiku është lajmëruar se Fifi e ka marrë veten.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com