Sorry, no posts matched your criteria.

Dasmë surprizë, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli celebrojnë dashurinë buzë detit

Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli kanë kurorëzuan dashurinë në martesë. Çifti ka një histori shumë vjeçare dhe mbrëmë ata kanë befasuar të gjithë me dasmën surprizë në jugun e Shqipërisë. Me një festë surprizë në ditën e lindjes,

Erjola e ka surprizuar Salsanon duke i vënë unazën në gisht, moment të cilin e kanë dëshmuar gjithë miqtë e pranishëm në festë.

Dhëndri, nusja dhe dy vajzat e vogla kanë kremtuar dashurinë e tyre fare thjeshtë, buzë detit me fustanin e bardhë dhe kostumin tipik. Dasma surprizë ka bërë bashkë emrat e njohur të spektaklit që janë mbledhur në festën intime që çifti kishte organizuar.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com