Sorry, no posts matched your criteria.

Andresa Ambrosio shtatzënë për herë të parë

Andresa Ambrosio do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë ajo teksa transmetohej “E diela shqiptare”.

Bukuroshja u shfaq me një fustan të gjerë së fundmi, ku barku i saj dukej i rrumbullakosur.Madje, ishte një telefonuese që e pyeti Andresën gjatë lojës së “Telebingo”, duke i thënë nëse është shtatzënë.Andresa Ambrosio do të bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë ajo teksa transmetohej “E diela shqiptare”.

Bukuroshja u shfaq me një fustan të gjerë së fundmi, ku barku i saj dukej i rrumbullakosur.

Madje, ishte një telefonuese që e pyeti Andresën gjatë lojës së “Telebingo”, duke i thënë nëse është shtatzënë.

Teleshikuesit janë shumë të vëmendshëm dhe ia zbuluan ‘sekretin’ e ëmbël Andresës.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com