Sorry, no posts matched your criteria.

Shkaktoi “tërmet” në rrjet, Luana Vjollca ia kalon edhe Edi Ramës

Këtë herë pa dëshirën e saj, emri i Luana Vjollcës ka shkaktuar “tërmet” në rrjetet sociale.

Emri i saj ka qenë më i kërkuari në internet ditët e fundit dhe këtë e aprovon edhe eksperi Blerim Gjeladini.

“Luana Vjollca e tejkalon Edi Ramën në kërkimet edhe bisedat në internet”-ka shkruar ai ndër të tjera.

Kujtojmë se ishte një video intime e shpërndarë gjatë ditëve të fundit në aplikacionin Whats App e cila ka shkaktuar debat të madh.

Në media u aludua se vajza në video ishte prezantuesja Luana Vjollca, e cila mohoi kategorikisht diçka të tilla duke treguar diferencat në trupin e vajzës së videos dhe të asaj.

Por nuk vonoi shumë dhe u zbulua  se në fakt video është e transformuar nga Inteligjenca Artificiale dhe nuk bëhet fjale për Luana Vjollcën

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com