Sorry, no posts matched your criteria.

Në Tiranë jo, po në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” në Prishtinë a e shoqëroi Ledri, Sarën?

Ledri Vula mungoi ditën e djeshme në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë” në Prishtinë duke thelluar zërat për një krizë në çift me Sara Hoxhën.about:blank

Ajo shoqërohej nga vajza e saj Poem dhe miqtë e saj.

Prej ditësh reperi nuk është aktiv në rrjetet sociale she aludimet janë se kjo mund të jetë një lëvizje e tij për një projekt të ri në tregun muzikor.

Sara është shfaqur vetëm eshe në premierën e madhe në Tirane pak ditë më parë.

Më vonë në një deklaratë për mediat, aktorja Zamira Kita theksoi se ai mungoi për shkak të koncerteve.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com