Sorry, no posts matched your criteria.

Pyetjes se cili ishte i preferuari i tij në Big Brother, Arbër Hajdari i përgjigjet njëherë e mirë

Arbër Hajdari ka qenë i ftuari i rradhës në emisionin në “Kuthin e Pier Pan” me Alketa Vejsiun. Si gjithmonë të gjithë personazhet e ftuar vihen përpara pyetjeve të shumta nga fëmijët të cilët me çiltërisnë e tyre bëjnë pyetje nga më të ndryshmet.

Gjjatë programit ai u pyet se për kë bënte tifo në Big Brother VIP, pra kush ishte i/e preferuari/a e tij.

Për këtë ai tha se shpesh herë e kanë pyetur për të preferuarin e tij por ai deklaroi se nuk kishte një të preferuar, ai që fitoi spektaklin e meritoi për të shkak të durimit që pati gjatë gjithë qëndrimit brenda shtëpisë tha ai.

“Më është bërë disa herë kjo pyetje dhe e kam thënë, besoj se jam i sinqertë këtu. Nuk kam pasur ndonjë të preferuar…” – theksoi Arbri.

Arbri ishte në rolin e opinistit të “Big Brother Vip” ku i duhej të jepte mendimin e tij për situatra nga më të ndryshmet që ndodhnin brenda Big Brother.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com