Sorry, no posts matched your criteria.

Ana e “Përputhen” na prezanton me partnerin e ri

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Gjini nuk ka humbur shumë kohë pas ndarjes nga Bruno. Ndonëse dyshja doli më se e dashuruar nga formati i dashurisë, historia nuk zgjati shumë dhe mes akuzave ata i dhanë fund.

Por teksa kanë kaluar vetëm pak javë, Ana duket më e dashuruar se kurrë. Madje aq sa tashmë është gati që këtë lidhje ta bëjë publike, duke e fshehur më. Në Instagram ajo ka shpërndarë një buqetë gjigande me trëndafila si dhe pusullën që ka marrë nga i dashuri i saj.  “O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë. Në një tjetër postim, ish-konkurrentja ka ndarë pak nga koha që kalon me të dashurin.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com