Sorry, no posts matched your criteria.

Pas ardhjes në jetë të Marget, Marina vendosi se do të kujdeset vetëm ajo për vogëlushen

Marina Vjollca ka qebëemisionin “Rudina”, ku ka folur epër vajzën e saj, Margetin dje rolin e saj një mami e re.

Marina tha se është munduar gjatë kësaj periudhe të ngarkuar të ekuilibrojë punën dhe rolin si nënë. Ajo rrëfeuse ka vendosur që Margetin ta rrisë vetë, pa ndihmën e nënës së saj apo familjarëve. Gjatë këtyre muajve ka patur raste që vogëlushen e ka marrë edhe në prova.

“Jam nga ato mama që tentoj mos të kem një ndihmë, pra dua që Marget ta mbaj vetë, ta rris vetë. E di që është pak e vështirë për t’ia dalë, por nuk e di a e beson, unë kur vija në prova këtu, me Marget me vete isha. Sot është në shtëpi sepse këtu ka shumë të ftuar dhe Marget duhet të flejë, është orari për të fjetur dhe nuk di ç’të them. Nga njëra anë është ndjesia më e bukur që jam bërë nënë dhe nga ana tjetër është përgjegjësia më sublime që Zoti më ka falur”,- është shprehur moderatorja.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com