Sorry, no posts matched your criteria.

Palltoja e veshur nga Kate Middleton një nderim delikat për Princeshën Diana

Deri tani, Kate Middleton e di se si është të veshësh të njëjtën veshje vazhdimisht, veçanërisht kur bëhet fjalë për një pallto të modifikuar. Qoftë për nder të parimeve të qëndrueshme të iniciativës Earthshot Prize të udhëhequr nga Princi William, apo thjesht për t’i dhënë frymë të re një pjese klasike të garderobës së saj. Aftësia e Kate për t’u dhënë jetë pjesëve të njohura të modës është bërë një shenjë dalluese e stilit të saj, pavarësisht nëse ajo ka veshur xhaketa apo fustane, apo duke përsëritur këpucët e saj elegante. Kështu të shtunën e kaluar, ndërsa shikonte një ndeshje ragbi në Stadiumin Principality të Cardiff-it, Kate Middleton bëri pikërisht këtë. Për të ndjekur ndeshjen e Anglisë kundër Uellsit së bashku me Princin William, Middleton veshi një pallto Catherine Walker të cilën e kishte veshur më parë gjatë turneut mbretëror të Skandinavisë në 2018.

Për këtë paraqitje të fundit në Cardiff, Middleton e kompletoi këtë look me një çantë të bardhë Amberley Mulberry, një palë çizme komode Aquatalia dhe vathë ari të bardhë dhe diamanti Mappin & Webb.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com