Sorry, no posts matched your criteria.

Nëna e Elon Musk bëhet modelja më e vjetër e revistës prestigjioze

Familja Musk ja arrin të jetë në qendër të vëmendjes së mediave dhe kjo jo vetëm për pasuritë që kanë.

Nëna e CEO-s së Tesla, Elon Musk, Maya Musk, është bërë modelja më e vjetër në kopertinën e revistës ‘Sports Illustrated Swimsuit’.

Ajo është një nga katër modelet që janë yjet e kopertinës së revistës për vitin 2022, si dhe yjet amerikane Kim Kardashian, këngëtarja Clara dhe sipërmarrësja e modës Yumi Nu.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com