Sorry, no posts matched your criteria.

Ndihmoi babain të shërohet nga varësia ndaj alkoolit, Britney Spears prish marrëdhëniet me motrën

Babai i Britney Spears është liruar nga rehabilitimi, ku u pranua për t’u shëruar nga varësia ndaj alkoolit. Jamie Spears tani po jeton me vajzën e tij më të vogël Jamie Lynn në shtëpinë e saj në Luiziana pasi nuk arriti të përfundojë trajtimin e tij.

Sipas një raporti të DailyMail, babai i Spears u zhvendos me vajzën e tij në mënyrë që ajo të kujdesej për të në mënyrë që ai të qëndronte larg nga pija.

https://s0.2mdn.net/sadbundle/3891298193098094872/index.html?ev=01_250

“Jamie sapo doli nga rehabilitimi, por ai ka pirë sërish, gjë që shqetëson Lynn dhe Jamie Lynn”, thotë një burim pranë tyre.

Megjithatë, lëvizja e Jamie Lynn Spears për të ndihmuar babanë e saj ndikoi përsëri në marrëdhënien e saj me motrën e saj, Britney. Dy vajzat ishin pajtuar prej kohësh, por ylli i estradës nuk mund të pranojë që motra e saj të ndihmoi njeriun që e lëndoi gjatë gjithë këtyre viteve duke e mbajtur nën kujdestari të detyrueshme.

“Kjo padyshim që e zemëron Britney-n për shumë arsye. Ajo ndihet e tradhtuar që motra e saj po e ndihmon babin e saj dhe po e lejon atë të shohë fëmijët e saj, pas asaj që ai i bëri asaj. Ajo nuk mund ta besojë se Jamie po kujdeset për vajzat e Jamie Lynn-it, kur ai ishte pjesërisht fajtor për sherrin e Britney-t me dy djemtë e saj”, thotë një burim i afërt me këngëtaren.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com