Sorry, no posts matched your criteria.

Mevlani dhe Aristela çift? Dyshja poston foto nga shtrati

Aristela dhe Mevlani prej pak kohësh po përfliten për një lidhje mes tyre. E ftuar në “Abc e Pasdites” Aristela i mohoi thashethemet duke thënë se ata kanë marrëdhënie shoqërore.Mirëpo një foto e postuar nga Mevlani i ka nxitur sërish këto thashetheme.

Dyshja shfaqen duke pozuar në shtrat bashkë teksa Mevlani e ka mbështetur kokën në preherin e Aristelës. Nuk dihet ç’marrëdhënie kanë të dy pas përfundimit të “Përputhen”, por Aristela ka thënë se ajo e pëlqente vërtet Mevlanin në fillim.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com