Sorry, no posts matched your criteria.

Me lezet, Efi ia hodhi një thumb spektaklit ‘DWTS’

Këtë javë nis në televizionin “Top Channel” spektakli i kërcimit “Dancing With the Stars”.

Tashmë personazhet janë zbuluar dhe çfarë i ka bërë përshtypje publikut është fakti që në këtë spektakël po rikthehen shumica e konkurrentëve të “Big Brother 2 VIP”.

https://s0.2mdn.net/sadbundle/3891298193098094872/index.html?ev=01_250

Po ashtu. në juri do të jetë pjesë e trupës gjykuese Olta Gixhari, ndërsa Kiara Tito vjen si moderatore e forumit.

Ish-konkurrentja e BBV, Efi Dhedhes nuk i shpëtoi dot pyetjes “Pse nuk mori pjesë në DWTS”. Dashur, padashur, ajo ia hodhi një thumb me lezet spektaklit:

“Sepse Big-u ka mbaruar dhe nuk do të doja një “Big” ripërsëritje, dysh”-tha Efi.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com