Sorry, no posts matched your criteria.

Albano Bogdo zbulon arsyen se pse ofendoi Beatrix: E kam bërë për…

Gjatë emisionit të tij Albano ofendoi rëndë Albanin dhe motrën e tij Beatrix Ramosaj, teksa tha: “Kush është Alban Ramosaj? Alban Ramosaj është ai që i q*** motrën në Big Brother VIP”.

Ditën e sotme Bogdo ka qenë i ftuar në emisionin “7pa5”, ku tregoi arsyen e vërtetë se pse ofendoi Beatrix.

Albano tregoi se të gjithë këtë e ka improvizuar për të krijuar një zhurmë mediatike.

“Apsolutisht e kam bërë për zhurmë. Ishte një batutë që improvizova aty për aty dhe se kisha fare në skenarë. Ashtu më doli dhe ashtu e thashë se ashtu i mendoj unë gjërat.”- tha aktori.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com