Sorry, no posts matched your criteria.

Luana dhe Beatrix bashkë në një kauzë! Këngëtarja rrëfen bullizmin që në adoleshencë

Luana dhe Beatrix, sot u bënë bashkë për të folur për një kauzë shumë të prekshme.

Në takimin Livestream në Instagram me Luana Vjollcën dhe Beatrix Ramosaj, këngëtarja është shprehur se bullizmin e ka vuajtur që në shkollë, për shkak të peshës së saj, ajo ka tha se nuk i kanë pëlqyer asnjeherë konfliktet por kjo gjë edhe pse mbetet traumë, kalohen pasi rritesh.

“Të gjithë jemi të bukur në mënyrat tonë. Jemi të ndryshëm nga njëri-tjetri por jo perfekt. Rëndësi ka të kemi shpirt të mirë.”ka shtuar këngëtarja.

Gjithashtu ajo foli dhe për eksperiencën e saj në “Big Brother Vip” duke thënë pas daljes nga shtëpia ka qëndruar e mbyllur pa asnjë informacion

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com