Sorry, no posts matched your criteria.

Leo Messi feston përvjetorin e martesës, urimi romantik i bashkëshortes

Bashkë kanë një jetë të tërë që kur ishin fëmijë por që prej ceremonisë martesore kanë kaluar 4 vjet. Po flasim për yllin argjentinas Leo Messi dhe dashurisë se tij të përjetshme,Antonella.

Më 30 qershor të vitit 2017 ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një dasmë përrallore në vendlindjen e tyre, Argjentinë.

Ditën e sotme Antonella ka kujtuar këtë ditë të veçantë me një video nga momentet më të bukura nga dasma të cilën e ka shoqëruar dhe me disa fjalë të ëmbla dashurie për Messin. Çifti ka edhe 3 fëmijè së bashku.

 “Gëzuar përvjetorin dashuri. 4 vjet nga ajo ditë dhe shumë të tjerë bashkë. Të dua shumë”-shkruan bashkëshortja e yllit të Barcelonës.

POST A COMMENT