Sorry, no posts matched your criteria.

Horoskopi, 1 korrik 2021

Dashi

Dikush mund t’ju shqetësojë, por mos lejoni që kjo t’ju mbingarkojnë. Tregohuni të fshehtë për investimet dhe për qëllimet tuaja në të ardhmen. Planifikoni diçka të veçantë për partnerin/partneren tuaj dhe kujdesuni për detajet që të arrini që dëshironi.

Demi

Mendimi juaj I drejtpërdrejt mund të rëndojë një prej miqve tuaj. Shpërblimet e sotme financiare mund të mos jenë në përputhje me pritshmëritë tuaja. Shprehni mirënjohjen ndaj të afërmve që ju kanë ndihmuar në një kohë krize.

Binjakët

Shmangni çdo errësirë që mund t’ju bllokojë progresin në planet tuaja aktuale. Vizita në shtëpinë e të afërmve të ngushtë mund t’ju shtojë probleme financiare. Përqendrimi në nevojat e familjes suaj duhet të jetë përparësia juaj sot.

Gaforrja

Praktikoni meditimin dhe jogën për të përmirësuar aftësinë tuaj fizike. Ndryshimi në qëndrimin tuaj do t’u sjellë gëzim disa prej miqve tuaj të ngushtë. Dita juaj do të jetë kryesisht e mbushur me lumturi.

Luani

Shumë shqetësim dhe stres përfundimisht do t’ju çojë në hipertension. Disa miq do të tregohen shumë mbështetës ndaj jush, por bëni kujdes nga ato që thoni. Do të doni t’i kushtoni më shumë kohë partnerit/partneres suaj, por për shkak të një çështjeje të rëndësishme, nuk do të jeni në gjendje ta bëni këtë.

Virgjëresha

Sot ndihma e një të afërmi të ngushtë, do t’ju sjellë fitime në biznes dhe kjo do të çojë në shpërblime financiare. Punoni shumë për mirëqenien e familjes suaj. Veprimet tuaja duhet të diktohen nga dashuria dhe vizionet pozitive dhe jo nga lakmia.

Peshorja

Ju mund të ndiheni pak të lodhur mendërisht dhe fizikisht. Gjithçka që ju nevojitet është pak pushim dhe rikuperim për të ngritur nivelet e energjisë. Përgjithësisht do të kaloni një kohë të mirë me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj sot, por mund të ziheni për një çështje të vjetër, të pazgjidhur ende.

Akrepi

Ju do të dilni me ide të reja të shkëlqyera që do të sjellin fitime financiare. Nuk është dita e duhur për të ngritur çështje që mund të shqetësojnë ata që janë afër jush. Ndërhyrja e një personi të tretë mund të krijojë fërkime në jetën tuaj personale.

Shigjetari

Shmangni vëmendjen e tepruar ndaj shëndetit, pasi sa më shumë që mendoni për problemin tuaj, aq më shumë do të duket sikur intensifikohet. Kontrolloni tendencën për të shpenzuar shumë kohë dhe para në argëtim. Jeta juaj e dashurisë do të marrë do të duket mjaft e bukur dhe do të dëshironi ta shijoni sa më shumë.

Bricjapi

Ribashkimi me një mik të vjetër do t’ju ndriçojë shpirtin. Përdorni kohën tuaj të lirë për të zbukuruar ambjentin. Familja juaj gjithashtu do të vlerësojë përpjekjet tuaja. Romanca do të rregullojë zemrën dhe mendjen tuaj.

Ujori

Nëse keni vuajtur nga një sëmundje për një kohë të gjatë, besimi në aftësinë tuaj për të kapërcyer këtë problem do të jetë i një rëndësie të madhe. Disa prej jush ka gjasa të blejnë disa pajisje të reja shtëpiake. Dikush nga e kaluara juaj ka gjasa t’ju kontaktojë.

Peshqit

Miqtë ose familjarët do të bëjnë çmos për t’ju kënaqur. Dashuria është një emocion i fuqishëm. Kjo do të jetë një ditë e mirë për të bërë gjëra që do të ndërtojnë një ndjenjë më të fortë dashurie në marrëdhënien tuaj romantike.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com