Sorry, no posts matched your criteria.

Kylie Jenner u bë mami për herë të dytë?

Disa fansa janë të bindur se Kylie Jenner tashmë ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë me Travis Scott. Kjo erdhi pas disa detajeve që fansat i morën si shenja se bebushi ka mbërritur, por është mbajtur sekret nga çifti.

Gjatë festimeve të Krishtlindjeve të familjes Kardashian, i fejuari i Kourtney-t, Travis Barker ndau në Story një foto të duke parë një film. Në këndin djathtas në pjesën e poshtme të imazhit duket një biberon i mbushur me qumësht.

Menjëherë pas këtij postimi (në dukje i pafajshëm), përdoruesit e mediave sociale filluan me teoritë e tyre rreth biberonit dhe shumë mendonin se mund t’i përkasë bebit të Kylie-t.

 “Kylie duhet ta ketë lindur fëmijën e saj”, shkroi një përdorues i mediave sociale.

 “Kylie përdori pikërisht ato biberona kur Stormi ishte e vogël”, -tha një tjetër, duke iu referuar markës së tyre.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com