Sorry, no posts matched your criteria.

Konfirmon romancën me Benzemanë? Modelja seksi publikon fotot e para me yllin francez teksa…

Modelja Xhordan Ozuna ka konfirmuar romancën e saj me yllin e futbollit, Karin Benzema.

32-vjeçarja amerkane ka publikuar imazhet e para me sportistin në rrjetin social Instagram. Në një nga fotot modelja dhe Benzema shihen të përqafuar, ndërsa në imazhin duke folur në video-call.

Edhe pse Xhordan nuk komenton lidhjen me 34-vjeçarin, këto foto në profilin e saj vlejnë sa një mijë fjalë.

Nga ana tjetër vetë Benzema nuk i ka publikuar këto pamje në rrjetin e tij social, siç duket po fokusohet tek karriera e tij.

Kujtojme qe thashethemet se dyshja janë bashkë nisën pasi ata u fotografuan së bashku në bordin e një jahti luksoz në mes të korrikut.

Francezi po shijonte pushimet në krah të modeles, pasi mbylljes së sezonit me klubin bardhezi.

Modelja amerikane punon me agjenci të rëndësishme modelimi si ‘Tricia Brink Management’, ‘The Salt Agency’, ‘Caroline Gleason Management’ dhe ‘State Management’.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com