Sorry, no posts matched your criteria.

Kim po shijon romancën me Pete, Kanye publikisht paralajmëron se do të rikthehen bashkë

Kim Kardashian ka konfirmuar lidhjen e saj të dashurisë me Pete Davidson dhe dyshja duket se po e shijojnë në maksimum romancën e tyre.

Por duket se dikush është gati për t’u prishur përrallën që po jetojnë.

Kanye West mbajti një fjalim ku foli për martesën dhe fëmijët dhe paralajmëroi se do të rikthehen me Kimin në të ardhmen.

Tregimi që Zoti dëshiron është që ju të shihni se gjithçka mund të paguhet”, tha ai. Në të gjitha këto marrëdhënie, ne kemi bërë gabime. Unë kam bërë gabime. Unë kam bërë publikisht gjëra që nuk ishin të pranueshme si bashkëshort, por tani sot, për çfarëdo arsye – nuk e dija se do të qëndroja pikërisht këtu, nuk e dija se do të isha përballë këtij mikrofoni – por unë jam këtu për të ndryshuar këtë tregim”, tha 44-vjeçari.

West shtoi se do të qëndrojë sa më afër katër fëmijëve të tij që ka me Kim duke thënë se do të kthehet së shpejti në shtëpi.

Unë duhet të jem pranë fëmijëve të mi sa më shumë që të jetë e mundur. Kështu që kur të largohem do të marr një shtëpi pranë shtëpisë së tyre. Unë po bëj gjithçka për të qenë pranë situates”, tha Kanye.

Po përpiqem ta shpreh këtë në mënyrën më të arsyeshme të mundshme, në mënyrën më të qetë të mundshme, por unë duhet të kthehem në shtëpi”, u shpreh reperi.

Tutje muzikanti u shpreh i bindur se ai dhe Kim do të pajtohen dhe Zoti do ta mundësojë këtë.

Nëse armiku mund ta ndajë Kimye-n, do të ketë miliona familje që mendojnë se ndarja është në rregull … por kur Zoti – i cili tashmë ka fituar dhe është kështu – e bashkon Kimye-n, do të ketë miliona familje që do të ndikohen dhe do të shohin se ata mund të kapërcejnë punën e ndarjes, traumën e djallit që përdoret për të kapitalizuar dhe për t’i mbajtur njerëzit në mjerim, ndërsa njerëzit shkelin njerëzit e pastrehë për të shkuar në dyqanin Gucci”, tha ai.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com