Sorry, no posts matched your criteria.

Jason Derulo do të bëhet baba për herë të parë dhe ne e marrim vesh tani?!

Jason Derulo, këngëtari i njohur, do të bëhet baba për herë të parë.

Ai është në një marrëdhënie me një super modele, Jena Frumes. Lajmin e kanë bërë vetë të ditur çifti me anë të postimeve në Instagram.

Këngëtari publikoi një video me të dashurën e tij teksa të dy ecnin përgjatë plazhit gjatë perëndimit të diellit.

Ai më pas puthi barkun e mamasë së fëmijës së tij të ardhshëm.

“Nuk mund të isha më i ngazëllyer për këtë kapitull të ri në jetën tonë @jenafrumes,” shkroi Jason në një video.

Jena gjithashtu postoi një foto të mrekullueshme nga i njëjti xhirim.

“Mami & Babi“, shkroi ajo krahas fotos.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com