Sorry, no posts matched your criteria.

Jasmina lë pas Andin, nis një histori dashurie me Beartin

Ditë më parë, Jasmina pati një përballje me Andin në studion e Përputhen.Pavarësisht se Andi kishte ardhur të kërkonte një mundësi të dytë nga ish-konkurrentja, kjo e fundit nuk ishte aspak e interesuar më për të.

Madje ajo ia tha aty në sy që nuk dëshiron të ketë asgjë më me Andin, pasi u bë kohë e gjatë që nuk kanë folur dhe nuk ndjen asgjë për të. E jo shumë gjatë nga ai ballafaqim, Jasima është fotografuar nën shoqërinë e ish të dashurit të Teas, Beart RexhepitDyshja janë fotografuar në një lokal, ku duket se po shijojnë praninë e njëri-tjetrit, por nuk dihet për çfarë arsye dyshja ndodhen bashkë.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com