Sorry, no posts matched your criteria.

Hailey Bieber i uron Justin Bieber ditëlindjen me fjalët më të bukura

Hailey dhe Justin Bieber prej kohësh po shijojnë martesën e tyre. Ata janë ndër çiftet e njohura më të komentuar. Bieber nuk lë rast pa treguar se sa i dashuruar është më bashkëshorten e tij, i cili tërheq shpesh vëmendjen me postimet speciale që i dedikon asaj.

Por kësaj rradhe është ndryshe, Hailey i ka bërë dedikimin më prekës dhe më të bukur që mund të merrtë Justin për ditëlindjen e tij.

“Një vit tjetër rreth diellit me ty, një tjetër vit dashurie, një vit rritje me ty dhe qeshje me ty. Gëzuar ditëlindjen e 27-të, ti je njeriu im i preferuar dhe unë jam mirënjohëse që jam pranë teje”, shkroi Hailey në mbishkrimin e fotografive të bukura.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com