Sorry, no posts matched your criteria.

‘Fenty’/ Rihanna lançon parfumin e saj të parë

Rihana ka lançuar në treg parfumin e saj të ri.  Ishte vetë këngëtarja e cila ndau në Instagram një video të shishes së parfumit dhe shkroi: “diçka sensuale, e sigurt por seksi – do të vijë në rrugën tuaj shumë shpejt”.

Kjo nuk është hera e parë që Rihanna nxjerr në treg produkte që mbajnë emrin e saj, pasi gjatë muajt Mars ajo ka hedhur në treg një mori produktesh dhe mjete për kujdesin e flokëve, duke filluar nga shampoja e deri tek sorumet e ndryshme.

Gjatë prezantimit të markes së saj të parfmit, këngëtarja u pa më në formë se kurrë teksa kishte veshur një bluzë të bardhë dhe një xheketë lëkurë të zezë dhe si aksesorë kishte zgjedhur në palë vëthë diamanti.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com