Sorry, no posts matched your criteria.

Donald Veshaj futet në shtëpinë e Big Brother?


Një video ka bërë xhiron e rrjetit ditën e sotme. T

ë shumtë janë ata që kanë aluduar se në shtëpinë e Big Brother është futur Donald Veshaj, finalist i Big Brother 1. I veshur me tuta sportive ngjyrë të kuqe dhe kapele, ndjekësit janë bërë lëmsh. Kujtojmë se kjo veshje është shumë e njohur për ndjekësit e tij, nga edicioni i vjetshëm. Veshja u bë edhe më virale, kur aktori i humirt, vendosi ta ndryshojë me vëllain e tij binjak, Romeon.

Kaq ka mjaftuar që në videon, ku personazhi shfaqet me kurriz, të ngjasojë me Donaldin.  Por, në fakt ai në video nuk është Donaldi, por është pikërisht Shpati, stili i të cilit dhe mënyra se si vishet komentohet gjithashtu gjerë e gjatë nga të apasionuarit e modës.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com