Sorry, no posts matched your criteria.

“Dielli i jetës sime”- I vogli i saj feston ditëlindjen, krahas fotove të ëmbla Arbana Osmani e uron të birin me fjalët e veçanta

Sot në shtëpinë e moderatores së njohur Arbana Osmanit dhe partnerit të saj Eduart Grishaj ka festë, pasi djali i tyre, Dielli feston ditëlindjen.

Në këtë ditë kaq të veçantë për të voglin e tyre nuk kishte se si të mungonte një urim nga ana e Arbanës, e cila përmes një postimi në Instagram e ka uruar të Diellin me fjalët më të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen Dielli i jetës sime. O Zot çfarë Dielli je ti”– ka shkruar moderatorja krahas disa fotove të veccanta me Diellin.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com