Sorry, no posts matched your criteria.

Nga bashkëpunimi me Olta Gixharin tek vështirësitë më të mëdha që hasi gjatë filmit, Luiz Ejlli rrëfen çdo gjë

Këngëtari i njohur shkodran, Luiz Ejlli mbrëmjen e djeshme ishte i pranishëm në premierës në filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, e cila u mbajt në Prishtinë.

Gjatë një inetrviste të zhvilluar për mediat, ai ka folur për vështirësitë që ka hasur gjatë realizimit të filmit, teksa zbuloi më shumë për bashkëpunimin me Olta Gixharin.

Kemi punuar jemi lodhur por duke marrë parasysh ‘feadbackun’ që po e marrim mbrapsht i bie që ia kemi arritur qëllimit. Skena më e vështirë për mua kanë qenë të gjitha të vështira sepse nuk jam, të gënjej kot, të gjitha ishin të vështira se duhej të mbaja një përqendrim me tekstin dhe të interpretoja, por kjo vështirësia e ka bërë më të bukur dhe më interesante, të gjitha janë të vështira se kam qëndruar duke vrapuar nëntë herë aty dhe u dobësova”- tha Luizi.

Teksa u pyet për bashkëpunimin me rivalen e tij më të madhe në “BBV”, këngëtari u shpreh se: “Kushdo që të kishte qenë e kisha bërë, është thjesht punë, aktrim”.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com