Sorry, no posts matched your criteria.

‘Dashuria ime e parë’, Semi Jaupaj flet për ndarjen nga Bojken Lako

Semi Jaupaj foli për ndarjen e saj nga  Bojken Lako jatë një sfide në ‘Big Brother VIP’,o. Ajo tha se këngëtari ka qenë dashuria e saj e parë dhe se vazhdojnë të mbeten miq edhe pas ndarjes.

 “Dashuria ime e parë. Jemi njohur kur isha vetëm 17 vjeç, ndërsa Bojkeni 34. Kam marrëdhënie të mirë, e pyes për çdo gjë. E pyeta nëse duhet të futesha ose jo”, tha 29-vjeçarja.

Kujtojmë se Semi e konfirmoi ndarjen nga Bojkeni në maj të këtij viti në skenën e “Këngës Magjike”.

POST A COMMENT