Sorry, no posts matched your criteria.

Zbulohet data/”Dy gisht mjaltë 2″ rikthen Elvana Gjatën si aktore

“2 gisht mjaltë 2” do të vijë në vitin 2023 dhe do të rikthejë Elvana Gjatën si aktore.

Pak kohë më parë, Ermal Mamaqi njoftoi se filmi i cili u pëlqye nga të gj8thë shqiptarët, “2 gisht mjaltë” do të rikthehej me një pjesë të dytë.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”, Ermali zbuloi se rikthimi i filmit në një episod të dytë do të jetë vitin e ardhshëm.

“Në vitin 2023 unë dhe Elvana do kthehemi me “2 gisht mjaltë 2”, u shpreh producenti.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com