Sorry, no posts matched your criteria.

YACHT PREMIUM HOTEL, të gjitha detajet e pushimeve tuaja elitare

Kemi lënë pas një vit të ngjeshur të vështirë, ndaj pushimet i keni mëse të merituara. YACHT PREMIUM HOTEL ka fituar tashmë ‘trofeun’ si destinacioni i pushimeve elitare. Një ambient komod, i arreduar me stil, luks që do t’ju shkojë përshtat në ditët tuaja të pushimit.

Por shpesh herë fjala luks na tremb, sidomos në këtë kohë, ku të shumta kanë qenë abuzimet. YACHT PREMIUM HOTEL është një destinacion besnik që qëndron në porpocion të drejtë mes cilësisë dhe çmimit. Ofertat e YACHT PREMIUM HOTEL janë të përballueshme dhe ofrojnë shërbimin më profesional për të gjithë klientët tanë që do të gjejnë më shumë sesa një hotel pranë nesh. Ditët e nxehta të verës, do të thyhen përpara dhomave tona të thjeshta, apo edhe para suitave.

Gjeni pranë YACHT PREMIUM HOTEL edhe një SPA brenda dhomës suaj. Veç pamjes nga deti, ju do të keni mundësinë të ndjeheni të përkëdhelur edhe nga detajet e SPA në dhomat tuaja. Jo vetëm suitat, por edhe dhomat standarte do t’ju asistojnë në këtë eksperiencë unike. Stafi yni profesional është në gadishmërinë tuaj, për t’ju krijuar edhe të tjera facilitete. Imagjino magjinë e Sarandës, në një dhomë magjepse, afër qendrës, afër të gjitha lokacioneve për t’u vizituar në Sarandë. Deti piktoresk është vetëm një hap larg jush. Çfarë tjetër mund të dëshiroj dikush në ditët e pushimit?

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com