Sorry, no posts matched your criteria.

Victoria Beckham për tradhëtinë e përfolur që gati ia prishi martesën: Ishte koha më e vështirë

Dokumentari i ri, i titulluar “Beckhams”, i cili u shfaq premierë në Netflix, zbulon të gjitha aspektet e marrëdhënies së Beckhams që nga fillimi i njohjes së tyre, deri në martesën e tyre.

Si Victoria, ashtu edhe David Beckham kanë qenë plotësisht të sinqertë, duke folur për gjithçka rreth marrëdhënies së tyre, edhe në kohërat më të errëta.

Duke folur për fillimin e lidhjes së tyre, kur Victoria zgjodhi të qëndronte në Britaninë e Madhe, ndërsa David u transferua në Spanjë, ata trajtuan thashethemet e tradhtisë që kishin filluar të qarkullonin.

Në veçanti, ndërsa David Beckham ishte fokusuar në karrierën e tij futbollistike, modelet Rebecca Luke dhe Sarah Marbeck kishin pohuar se kishin një lidhje me të.

“Ishte situata më e palumtur me të cilën jam përballur ndonjëherë gjatë gjithë jetës sime. Megjithatë, unë e përvetësova traumën time për hir të burrit tim. Nuk është se ndihesha sikur nuk po më dëgjonin, thjesht e kisha gjithmonë në fund të mendjes se duhet të fokusohesha tek ai”, tha Victoria Beckham.

“Ishte periudha më e vështirë e martesës sonë, sepse e ndjeja se bota ishte kundër nesh. Ndihej sikur ishim ne kundër gjithë të tjerëve”, shtoi ai.

Më pas ajo e ka cilësuar këtë periudhë si “makth”, ndërsa ka theksuar se e ka indinjuar. “Deri në Madrid, ndjeva se ishim ne kundër të gjithë të tjerëve. Por ne ishim ende bashkë. Ishim të lidhur, kishim njëri-tjetrin. Por kur ishim në Spanjë, nuk ndihesha sikur kishim njëri-tjetrin dhe kjo është e trishtueshme. As që mund të filloj t’ju tregoj se sa e vështirë ishte dhe si ndikoi tek unë. Ishte një cirk absolut. Dhe të gjithëve u pëlqen cirku kur bëhet fjalë për qytetin, apo jo? Nëse nuk jeni në të”, shpjegoi ai.

David Beckham, nga ana e tij, u bë emocional teksa reflektoi se si pabesia e supozuar ndikoi në marrëdhënien e tyre.“Mendoj se ne të dy ndjeheshim në atë moment se nuk po humbnim njëri-tjetrin, po rriteshim. Nuk e di si e kaluam atë, sinqerisht. Victoria është gjithçka për mua, ishte tepër e vështirë ta shikoja atë të lënduar, por ne jemi luftëtarë. Dhe në atë kohë, ne duhej të luftonim për njëri-tjetrin, ne duhej të luftonim për familjen tonë. Dhe ajo që kishim ia vlente të luftonim. Por në fund të fundit, është jeta jonë private”, tha ai.

POST A COMMENT

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com